#1 2010-03-27 21:06:06

Rayus

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-07-06
Posty: 120
Punktów :   

Nowy Nintendo 3DS

Nintendo na swej oficjalnej stronie zapowiedziało następcę DS'a, czyli Nintendo 3DS (nazwa robocza). Nowy produkt ma pojawić się w Japonii przed marcem 2011 roku. Nowy system będzie w pełni zaprezentowany na tegorocznych targach E3 w czerwcu. Chociaż nie podano zbyt wielu informacji, wiemy że nowa konsola ma obsługiwać technologię 3D bez użycia specjalnych okularów. Wiemy także że 3DS będzie kompatybilny z DS oraz DSi. Pozostaje czekać na więcej informacji. Niektóre źródła podają nieco więcej informacji na temat nadchodzącej nowej konsolki od Nintendo. Pamiętajmy że na razie żadna z nich nie jest w 100% pewna.

Powyższy tekst skopiowałem i odrobinkę przerobiłem ze strony skizo.org

Nintendo zamiast produkować nowe konsole
wymyśla coraz to nowsze wersje starszych...
Ciekawe kiedy dadzą jakąś nową maszynkę
do grania (a nie odgrzewanego kotleta z lepszymi dodatkami).


I'm Rayman fan!

Offline

 

#2 2010-04-11 17:06:01

PKM

Administrator

Zarejestrowany: 2009-07-01
Posty: 151
Punktów :   

Re: Nowy Nintendo 3DS

wiesz nintendo 3ds będzie to pewnie coś jak ds 2 ale będzie to jak gba każdy był kompatybilny z poprzednim
miał tylko lepszą grafikę i większy ekranik, tak samo pewnie będzie z tym pewnie będzie lepsza grafika (spodziewam się grafy jak na wii co było by super) i jak to ds który łączy w sobie nowe metody grania będzie
miał oprócz dotykowego ekranu dodane nowostki, być może górny ekran będzie też dotykowy, zobaczymy oto przykład jak coś może wyglądać (jedna z gier na dsi, poszła by na ds z kartą montion pack) http://www.youtube.com/watch?v=p3lDoVwE … re=related
nie wiem kiedy wyjdzie ale mam nieco kasy, pozbieram jeszcze i sprzedam mojego ds i zamierzam kupić 3ds
to zrobię wam reportaż

Offline

 

#3 2010-04-12 13:53:47

Rayus

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-07-06
Posty: 120
Punktów :   

Re: Nowy Nintendo 3DS

Ciekawe jak będzie się sprawował.


I'm Rayman fan!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wsmsux.pun.pl www.spore-game.pun.pl www.tnkserwer.pun.pl www.newcoolserver.pun.pl www.ruthles.pun.pl